Korinaa kuopasta

Jo 582 juttua!

Tilaa RSS tai Atom

Ken hakukoneelle kirjoittaa

Kuvaviestejä voi tilata matkapuhelimiin, jotka tukevat kuvaviestejä. Kuvaviestejä tukevia kännykkämalleja on mm. Nokian puhelinmallien valikoimassa. Kuvaviestien tilaaminen onnistuu ainakin DNA:n, Kolumbuksen ja Saunalahden liittymistä.

Kuvaviestejä voi tilata tekstiviestitse: pitää vain lähettää halutun kuvaviestin tilauskoodi kuvaviestien tilausnumeroon. Viestin lähettämisen jälkeen saapuu kännykkään paluupostissa tilattu kuvaviesti.

(Tällaisesta tekstistä hakukoneet taitavat tykätä. Esimerkkitekstissä on paljon hakusanoja, joita toistetaan oikein urakalla. Ihminen, joka lukee tuota tekstiä ei tosin välttämättä siihen tykästy.)

Koska aika on arvokasta, kannattaa tutustua tähän alla näkyvään listaan jos mielit löytää tämän nettisivuston parhaat kirjoitukset. Tässä alapuolella on kaikkein luetuimpia kirjoituksia Korinaa kuopasta -blogin aarreaitasta. Kirjoitukset on järjestetty suosituimmuusjärjestykseen siten, että luettelon kärjessä on tällä hetkellä eniten lukukertoja saaneet kirjoitukset.

Luetuimpia blogimerkintöjä

Blogimerkintää "Ken hakukoneelle kirjoittaa" muokattiin viimeksi 1931 päivää sitten, eli lauantaina 28.10.2006 kello 19:07. Kirjoitukseen on julkaistu kommentteja 2 kpl. Kaikki kirjoituksen saamat kommentit löytyvät suoraan tämän tekstimötikän alapuolelta.

Julkaisun kommentit

Jouni kommentoi 2252 päivää sitten

Noinko epätoivoista jo alkaa olla?

kuopassa kommentoi 2252 päivää sitten

Njet. Esimerkin tarkoitus demonstroida sitä miltä näyttää kun joku kirjoittaa hakukoneita, ei ihmisiä, varten. (Tai ainakin tämä on se virallinen selitys, ei nimittäin lainkaan haittaa vaikka tuo esimerkkiteksti toisi lisää kävijöitä sivustolle.)

Oho! Tämän julkaisun kommentointi onkin jo suljettu. Kun tämän julkaisun kommentointi oli vielä avoinna, tälle julkaisulle kirjoitettiin yhteensä 2 kommenttia. Tämä artikkeli on lokeroitu kategoriaan . Tämän julkaisun kestolinkin osoite on http://www.kuopassa.com/weblog/2005/12/11/ken-hakukoneelle-kirjoittaa.

Korinaa kuopasta: Ken hakukoneelle kirjoittaa.

Selaat tällä hetkellä blogimerkintää Ken hakukoneelle kirjoittaa.. Se julkaistiin %. päivä joulukuuta 2005. Voit siirtyä lukemaan blogin tuoreimpia kirjoituksia klikkaamalla tiesi weblogin etusivulle. Tässä blogissa julkaistaan kiinnostaviksi katsomiani asioita, joten jos tiedät kiinnostavan nettiin liittyvän aiheen, josta kannattaisi kirjoittaa, laita palautetta!