Mobiiliviihdesivusto Suositut.net:in suunnalta voi hankkia nyt edullisesti laadukasta mainosnäkyvyyttä. Suositut.net:in kävijämäärät ovat tuplaantuneet kuluvan kuukauden aikana verrattuna tammikuun kävijämääriin. Kävijämäärien kasvu todennäköisesti jatkaa kasvamistaan tulevaisuudessakin.
Mainostaulu ripustetaan näkyville kuukauden ajaksi (30 päivää), jonka jälkeen se otetaan pois. Mainospaikan olisi liityttävä jollain tavoin sivuston Suositut.net aihepiiriin: esimerkiksi nakkikioskin erikoistarjouksesta kertovaa mainostaulua ei varmaan ole viisasta sijoittaa sivustolle, jonka kävijäkunta koostuu lähinnä mobiiliviihdepalveluista kiinnostuneista kävijöistä.
Mainostamisesta kiinnostuneet voivat ottaa minuun yhteyttä kirjoittamalla sähköpostia osoitteeseen petri.ikonen@kuopassa.com. Mainospaikan sijainnista sivustolla, sen koosta, hinnoittelusta ja mainostaulun tiedostomuodosta voidaan neuvotella. Kerron mielelläni myös tarkemmin sivuston kävijämääristä.
Koska aika on arvokasta, kannattaa tutustua tähän alla näkyvään listaan jos mielit löytää tämän nettisivuston parhaat kirjoitukset. Tässä alapuolella on kaikkein luetuimpia kirjoituksia Korinaa kuopasta -blogin aarreaitasta. Kirjoitukset on järjestetty suosituimmuusjärjestykseen siten, että luettelon kärjessä on tällä hetkellä eniten lukukertoja saaneet kirjoitukset.
Blogimerkintää "Mainostilaa myytävänä." muokattiin viimeksi 6901 päivää sitten, eli lauantaina. Kirjoitukseen on julkaistu kommentteja 2 kpl. Kaikki kirjoituksen saamat kommentit löytyvät suoraan tämän tekstimötikän alapuolelta.
Selaat tällä hetkellä blogimerkintää Mainostilaa myytävänä. Se julkaistiin 27. ä. Voit siirtyä lukemaan blogin tuoreimpia kirjoituksia klikkaamalla tiesi weblogin etusivulle. Tässä blogissa julkaistaan kiinnostaviksi katsomiani asioita, joten jos tiedät kiinnostavan nettiin liittyvän aiheen, josta kannattaisi kirjoittaa, laita palautetta!