Siirtymällä osoitteen www.kuopassa.com/weblog/hyoty saa seikkailija eteensä hieman uutta luettavaa ja linkkejä. Tuo osio on pieni kaupallinen annos, jonne ajattelin kirjoitella silloin tällöin löydöistä, joiden uskon olevan tämän blogin lukijakunnan mieleen. Kyseisen osion kirjoitukset eivät tule näkyviin blogin etusivulla, mutta niiden pitäisi kyllä löytää tiensä blogin tarjoamiin RSS- ja Atom-syötteeseen.
Sitten on vielä tuo Javapeli.org, joka tänään avasi jälleen porttinsa. Tein sinne eräänlaisen ulkoasupaketin, ts. kustomoidut sivupohjat eri osioille. Kirjoittelenpa tästä aiheesta myöhemmin enemmän ja tarkemmin. Javapeli.org:in kanssa on näköjään vielä tehtävä jonkin verran töitä, että ulkoasut saa toimimaan kunnolla myös eräällä valtaselaimella.
Koska aika on arvokasta, kannattaa tutustua tähän alla näkyvään listaan jos mielit löytää tämän nettisivuston parhaat kirjoitukset. Tässä alapuolella on kaikkein luetuimpia kirjoituksia Korinaa kuopasta -blogin aarreaitasta. Kirjoitukset on järjestetty suosituimmuusjärjestykseen siten, että luettelon kärjessä on tällä hetkellä eniten lukukertoja saaneet kirjoitukset.
Blogimerkintää "Jotain ei näy etusivulla" muokattiin viimeksi 2029 päivää sitten, eli lauantaina 28.10.2006 kello 18:06. Kirjoitukseen on julkaistu kommentteja 4 kpl. Kaikki kirjoituksen saamat kommentit löytyvät suoraan tämän tekstimötikän alapuolelta.
Sullahan on taas ollut väärä vaihde päällä ;-)
Näin on. Lähes huolestuttava ilmiö...
Blogin etusivulla näkyy kuitenkin tuo uusi uutiskirjeentilauslomake tyylikkäästi kuvasi päälle asemoituneena. Tämä siis Firefoxilla 1.5.0.1
Harri:
Kannattaa painella sitä “päivitä” nappia jotta lomake asettuu omalle paikalle.
Oho! Tämän julkaisun kommentointi onkin jo suljettu. Kun tämän julkaisun kommentointi oli vielä avoinna, tälle julkaisulle kirjoitettiin yhteensä 4 kommenttia. Tämä artikkeli on lokeroitu kategoriaan Sekalaiset. Tämän julkaisun kestolinkin osoite on http://www.kuopassa.com/weblog/2006/03/20/jotain-ei-nay-etusivulla.
Selaat tällä hetkellä blogimerkintää Jotain ei näy etusivulla.. Se julkaistiin %. päivä maaliskuuta 2006. Voit siirtyä lukemaan blogin tuoreimpia kirjoituksia klikkaamalla tiesi weblogin etusivulle. Tässä blogissa julkaistaan kiinnostaviksi katsomiani asioita, joten jos tiedät kiinnostavan nettiin liittyvän aiheen, josta kannattaisi kirjoittaa, laita palautetta!